Zoeken
Studio in Irún, URDANIBIA, PUIANA, JAIZUBIA, te koop

Studio in Irún, URDANIBIA, PUIANA, JAIZUBIA, te koop

Referentie: GIP034

€258.000 (-4%)

Prijs: €248.000

  • Bruikbare oppervlakte 92 m²
  • Badkamers 1
exclusiefverkocht
-4%
Energie-certificering: E 175.00 E 37.00

• Zone: URDANIBIA, PUIANA, JAIZUBIA
  • Badkamers: 1
  • Bruikbare oppervlakte: 92 m²
  • Bebouwde oppervlakte: 100 m²
  • Bouwjaar onroerend goed: Tweedehands
  • Energie-certificering (consumo): E 175.00 kw h/m2 año
  • Energie-certificering (emisiones): E 37.00 kg CO2 /m2 año

Extra's

  • Verdieping:
  • Buitenkant: Ja
  • Bouwjaar: 1986
  • Jaar verbouwing: 2002
  • Dubbele beglazing: Ja
  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Aantal appartementen per verdieping: 2
  • Windows: PVC
  • Type ramen: Kantel en draai het raam
  • Blinds: Ja

Meer informatie

Vul dit formulier in als u andere informatie wil, vragen of voorstellen heeft. Neemt u a.u.b. contact met ons op als u twijfels heeft.

De gedeelten aangegeven met een * zijn voor ons onmisbare informatie.

U kunt ook bellen:

943930025

meer

Energie-certificering

Energie-certificering: E 175.00 E 37.00
  • 633117676
  • meer
Prudencia Arbide Kalea, 2
20304
Irún (Guipúzcoa)

© 3hiru Home 2026

Algemene voorwaarden